Пауза, яка відбувається в питанні врегулювання ситуації на Донбасі, не на користь Україні. Поки Росія тримає країну в "сіро зоні", є ймовірність втратити більше територій. Про це заявив експерт-міжнародник Микола Капитоненко.

"Як і десять років тому, ми зберегли невиразний курс, що веде до збереження в сірій зоні регіональної безпеки, яка, втім, встигла перетворитися на цілком гарячу точку нестабільності. Стратегія Росії в Україні зводиться до утримання країни в сірій зоні безпеки і в стані максимальної неефективності, для чого конфлікт на Донбасі є не дуже хорошим, але все-таки інструментом", – пише він у своєму блозі на liga.net.Експерт зазначає, що за цей час Україна зарекомендувала себе як країна з непослідовною позицією, але це дозволило отримати певні преференції. В даний момент ситуація протилежна і вимагає більш чіткої позиції.

"Виходячи зі складності ситуації і протяжності процесу деградації державних інститутів в часі, політичний вибір буде складним і болючим", – радить експерт.‡агрузка...