Лідер партії "Батьківщина" розповіла, чому в Україні йде війна і що потрібно зробити, щоб її завершити, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Юлія Тимошенко поділилася думками про те, що Україна зробила найголовнішу помилку, коли підписала Будапештський меморандум і погодилася віддати всю ядерну зброю. Політик нагадала, що за кількістю озброєння ядерний арсенал України був на третьому місці в усьому світі.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

"Ядерні програми держав, як реальні так і гіпотетичні, давно стали дуже серйозним фактором у світовій політиці. Це – засіб ведення політики у власних національних інтересах.

Ми ж, в 1994 році, підписали сумнівний Будапештський меморандум. Повна назва "Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї"

За словами Тимошенко Росія, Великобританія і США повинні були забезпечити суверенітет і поважати кордони України.

Але, як показали недавні події нашої історії, все це залишилося тільки на папері. Насправді, ніхто нам нічого не гарантував, а один з "гарантів" того меморандуму веде проти України реальну і підступну війну.

Юлія Володимирівна додала, що тепер Україні потрібно не просити, а наполягати на відновленні власних прав і гарантій. Правда яким чином має виглядати це "наполягання" Тимошенко не розповіла.