Якщо в день місцевих виборів, 25 жовтня, ви хворієте, або перебуваєте на самоізоляції, можливість віддати голос все одно буде.

Про це повідомляє Центральна виборча комісія.

У ЦВК заявили, що в разі наявності симптомів застуди ви зможете проголосувати на дільниці в окремій кабінці. Однак не забувайте взяти маску і особисту ручку.

Якщо ви в день “ікс” будете перебувати на самоізоляції через хворобу, то передбачена можливість голосувати вдома. Для цього необхідно завчасно оформити такі документи. Написати заяву (у довільній формі), додати медичну довідку від сімейного лікаря або закладу охорони здоров’я, і ​​надіслати (передати) їх в дільничну комісію, де голосуєте. Відзначимо, що зробити це необхідно до 23 жовтня, 20:00.

У ЦВК додали, що в разі самоізоляції через позитивний тест у члена вашої родини – алгоритм той же – заява та медична довідка в ДВК.

Крім того, повідомляється, що ті хворі, які перебувають у лікарні, безпосередньо проголосують в закладі охорони здоров’я.

Як повідомлялося, експерти вважають, що коронавірус може стати лише приводом для перенесення дати проведення місцевих виборів в Україні. Насправді причини криються набагато глибше.