Народний депутат від Радикальної партії України Ігор Мосійчук заявив, що замовники замаху, який стався у середу, 25 жовтня, знаходяться у Москві.

Відповідну заяву було викладено на його сторінці в Facebook, передає Корупція.Інфо.

"Я вважаю, що замовники сидять у Москві. Виконавці – київські. Не виключено, що агентура серед патріотичного середовища. Це перший замах на державного діяча такого рівня в Україні", – повідомив він.

При цьому нардеп наголосив, що залишився живим тільки завдяки своєму загиблому охоронцеві Руслану.

"Він колишній беркутівець, який ву 2013 році стояв по інший бік барикад. А вчора він загинув, рятуючи мене, – націоналіста. Життя не чорно-біла. Щоб перемогти, ми повинні це усвідомити. Висловлюю щирі співчуття його родині. Я ніколи їх не забуду. Тепер у мене троє дітей. Третя дитина – чотирирічна дочка Руслана", – наголосив Мосійчук.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на сторінці у Facebook назвав вибух терактом.

"Щойно на виході з телеканалу "Еспресо" стався терористичний акт… Потужність вибуху була не менше 1 кілограма у тротиловому еквіваленті", – написав він.

Місцеві мешканці кажуть, що вибух був надзвичайно потужний. У будинках, що розташовані поряд, від нього повибивало шибки.

"Дуже сильно вдарила вибухова хвиля. Навіть підкинуло! Дуже потужний був вибух", – додала інша очевидиця замаху на радикала.

За останньою інформацією, постраждав унаслідок вибуху нардеп Ігор Мосійчук та його тілоохоронець, а також політолог Віталій Бала. Їх шпиталізували з пораненнями різного ступеню тяжкості. Лікарі надають їм термінову допомогу.

 

 

 

 

 

Популярне: “Часто мала проблеми зі здоров’ям”: в університеті, де вчиться Зайцева розповіли всю правду про неї