Бідолаху заштовхали в машину посеред білого дня і відвезли за місто, – передає Корупція Інфо

Популярне: ШОК! ЖАХ!! ВІДСУТНІСТЬ СОВІСТІ!!! Журналісти показали люксовий автопарк працівників економічного управління СБУ (ВІДЕО)

 


Днями рівнянин став свідком викрадення людини. Чоловік побачив, як його сусіда, 22-річного хлопця, двоє незнайомих чоловіків силоміць заштовхали в машину і відвезли в невідомому напрямку. Насамперед повідомив в поліцію – на розшук червоного "Шевроле Авео" кинувся весь особовий склад роти патрульних.

Знайти автомобіль допомогла щаслива випадковість – водій "швидкої" бачив таку ж червону машину і повідомив поліцейським, куди вона попрямувала. Через півгодини патрульні доїхали до села Колоденка біля Рівного, де і знайшли викрадачів – виявилося, вони – місцеві віруючі, в Колоденці працює їх організація (християнська церква, швидше за все, протестантська). Пояснили, що дійсно хотіли допомогти хлопцеві – вилікувати його від тяги до спиртного на прохання батьків.Хлопець намагався боротися з ними, отримав різану рану руки розбитим склом двері. Його передали медикам.

У тій же установі перебували ще кілька "пацієнтів" і 20 працівників. Як саме тут лікують людей – невідомо. Місцеві жителі про віруючих знали, але, кажуть, ніяких гучних історій, пов'язаних з ними, до сих пір не було. Ще в селі відзначають, що в цьому приватному закладі вилікувати від алкоголізму можуть хіба що словом Божим.

– Це приватна установа, там люди тільки моляться, – відзначають в місцевій сільраді. – Ми до них не суемся, вони нам нецікаві – у нас своя церква. Але там нікого не лікують, ми про таке не слишалі- це не лікарня і не центр допомоги алкозалежним.

Всіх "лікарів" затримали. Правда, хлопець відмовився писати заяву на своїх "викрадачів", так що кримінальне провадження не відкривали, пише КП