20-річна Олена Зайцева, яка підозрюється в скоєнні жахливого ДТП в Харкові, в результаті чого загинули щонайменше 5 осіб, вчиться в Харківському національному університеті імені Каразіна, передає Корупція.Інфо

Популярне: Смертельна ДТП в Харкові: суд виніс вирок водійці Lexus

Дівчина є студенткою третього курсу соціологічного факультету, правда, вчиться вона за контрактом.

За словами співробітників деканату, Зайцева дуже рідко з'являлася на заняттях і не була відмінницею, проте при цьому перебувала в неконфліктних взаєминах зі своїми одногрупниками і іншими студентами. Як підкреслюють в вузі, в загальному дівчина спокійна.

«Це жахлива трагедія, якою б вона студенткою не була. Всі були в шоці, вона не та студентка, що звертала на себе увагу, вона не була ні відмінницею, ні двієчницею. Вона із задоволенням вступила на факультет, спочатку ми її щодня бачили на заняттях, потім у неї з'явилися якісь інші справи, вона стала рідше з'являтися, але перед сесією приходила, здавала всі заліки та іспити,» – розповідає заступник декана з виховної роботи соціологічного факультету ХНУ імені Каразіна Наталія Погарська.

У той же час одногрупники імовірної винуватиці смертельної аварії поки неохоче дають коментарі. За їхніми словами, вона добре спілкувалася тільки з обмеженим колом людей.

«Дуже домашньою була. Навчалася добре, але часто пропускала заняття через якісь проблеми зі здоров'ям. Каталася завжди на своєму Lexus», – зазначила одна з її одногрупниць.

Також студентка додала, що під час ДТП в машині Зайцевої перебувала її подруга, у якої за день до інциденту був день народження, а відзначати дівчата його планували на наступний день.