новый коллаж

Дочка прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова Єлизавета не соромиться виставляти в соцмережах фото з різних куточків світу в той час як для більшості росіян така розкіш нездійсненна.

До того ж її батько не забуває нагадати громадянам РФ про те, що відпочивати на батьківщині патріотичніше.

Про це повідомляє Цензор НЕТ, передає Корупція.Інфо

Інстаграм Лізи Пєскової розповідає нам чим живе і цікавиться дочка прес-секретаря президента Російської Федерації. Що ж приваблює молоде покоління дітей чиновників, які розповідають нам про згубний вплив Заходу і кільце ворогів?

песков

Заради своєї улюбленої дочки Дмитро Пєсков готовий нести з екранів телевізора будь-яку нісенітницю і озвучувати всі забаганки свого начальства. Народ не повинен встигати замислюватися. Адже вже 16% росіян живуть за межею бідності.

песков
песк1

Простим людям така розкіш і не снилась, тому не варто їх травмувати розповідями про кордоном, правда ж? Краще розповісти, які там вороги і які ми в порівнянні з ними молодці. Ну а діти будуть подалі від усього цього.

песков

Робота будь-якого чиновника в Росії полягає в тому, щоб прилаштувати своїх дітей подалі від рідних розкрадених місць і бути самому подалі від простих людей, яким вони розповідають, як насправді добре живеться в Росії і як вони все роблять, щоб поліпшити "їх" життя .

песков

Ліза любить бувати в Парижі. Вид на Ейфелеву вежу цього вартий. Вона красива і модна дівчина і не особливо виділяється серед західних ровесниць, наслідуючи європейські тренди.

https://youtu.be/TUzbQXeHa6s

песков

1437044468-1cacb3ce0fd084c3f3465863a5ced2f6

Добре, коли людина може подивитися світ і побувати в різних красивих містах Європи. Адже там дійсно цінують свою історичну спадщину.

песков

Європа – відмінне місце для відпочинку. У Мюнхені можна підсмажити маршмеллоу по-американськи на багатті. Побувати там на святі The Color Run. Поцілувати коханого і випити трохи Кока-Коли.

 

песков

А це не Севастополь і не Крим, а Сен-Мандри-сюр-Мер – комуна на південному сході Франції в регіоні Прованс – Альпи – Лазурний берег.


песков

Ліза молода, красива, відкрита для всього світу дівчина і все у неї в житті добре.


песков

Начальство і оточення Дмитра Пєскова не хоче, щоб це стало доступно всім росіянам, бо красти такими масштабами буде неможливо, а від розкоші відмовитися дуже складно.

https://youtu.be/N9vuktGX7mA

U23232ntitled-2 copy