У Краматорську від коронавірусу померла відомий волонтер БФ «Друг» Інна Рупп. Про це повідомила в Фейсбуці Марія Руденко.

«Сьогодні наше місто переживає ще одну важку втрату – золотосердечна, добра, незамінна для багатьох Інна Рупп … Нестерпно боляче і несправедливо … Скільки душ, про яких вона піклувалася, відразу осиротіли … Глибокі співчуття родині та близьким.
Світла пам’ять…”.

У Інни Рупп була підтверджена коронавірусна інфекція. Раніше друзі Інни Рупп збирали гроші на її лікування. Писали в соцмережах, що вона підключена до апарату, і знаходиться в реанімації. У жінки була двостороння пневмонія. Пізніше її родичі повідомили, що стан хворої покращився і кисень в крові стабілізувався. Тому новина про смерть повалила всіх, хто знав Інну Рупп, в шок.

Керівник БФ «Друг» Наталія Титомир сказала «Східного проекту», що ця смерть волонтера – величезна і непоправна втрата для фонду і для нашого міста.

«Інна дуже любила тварин, щиро любила. І намагалася всім допомогти. У неї і вдома були тварини. Вона була активним волонтером нашого фонду, особливо останні 2-3 роки.

Усі благодійні ярмарки проводилися завдяки їй. Вона робила своїми руками м’які іграшки і продавала. А всі гроші перераховувала в фонд. Інна багато піарила наших тварин в соцмережах, розповідала їхню історію, шукала їм господарів. Я навіть не можу сказати, скільком тваринам вона врятувала життя. До речі, петицію про котів написала теж вона.

Смерть Інни – непоправна втрата. Знаєте, ми всі за неї дуже переживали. І коли дізналися, що їй стало краще, зітхнули з полегшенням. І тут така новина …

Несправедливо, коли з життя йдуть такі чудові люди », – сказала Наталія Титомир.