На ринку “Столичний” в Києві зранку 3 червня сталися сутички із застосування димових пакетів та петард. Конфлікт виник на ґрунті з’ясування прав власності. Інформації про потерпілих наразі немає. Повідомляють у поліції.

“Сьогодні на спецлінію поліції «102» надійшли звернення громадян щодо порушення публічного порядку на території ринку «Столичний», застосування димових пакетів та петард. На місце події прибули наряд реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Бучанського районного управління поліції, вибухотехніки та спецпризначенці. Поліції вдалося уникнути фізичного протистояння між сторонами інциденту”, – поінформували правоохоронці.

Потерпілих наразі немає.

Правоохоронці кажуть, що діям учасників інциденту найближчим часом буде надано правову оцінку та ухвалено рішення щодо притягнення їх до відповідальності. Поліція залишається на ринку і контролює наразі ситуацію.

Зазначається, що поліція поліція охороняє публічний порядок та проводить превентивні заходи на ринку «Столичний», і найближчим часом буде надано правову оцінку діям учасників конфлікту та прийнято рішення щодо притягнення їх до відповідальності.

Журналісти PavlovskyNews помітили за одним з кіосків ринку “Столичний” броньовану розвідувально-дозорну машину, яка належить одній із сторін конфлікту

Проте, ті відмовилися пояснювати, навіщо і з якою метою пригнали військову техніку.