Вона заявила, що сумнівається в якості розслідування вбивства її матері і в правоохоронній системі в цілому, передає Корупція.Інфо

Популярне: Пані Супрун як прокоментуєте? Медсестра кинула спливати кров’ю дитину, порвавши вени

"Особисто я сумніваюся в цьому слідстві, в цій правоохоронній системі. Мама завжди з ними боролася, вимагала справедливості і законних рішень. Вона неодноразово зверталася по допомогу до всіх цих слідчих. Мама завжди з ними боролася, тому вони не викликають у мене довіри. І якби справа не набула такого резонансу, то вони б і далі займалися бездіяльністю ", – впевнена Анастасія.

Вона висловила надію, що тиск людей на владу не дасть правоохоронцям "спустити на гальмах" розслідування вбивства її матері.

"Мені здається, що цю справу має контролювати народ. Коли люди звертають на це увагу і вимагають справедливості, то чиновники бояться і вирішують ці питання", – переконана Анастасія.

Також наголошується, що представляти інтереси Анастасії взялися четверо адвокатів, колишніх маминих колег. Вони заперечують чутки, які почали циркулювати в ЗМІ, і підкреслюють: що не наймали детективів, не проводять ніякого власного розслідування. Йдеться лише про те, щоб змусити слідчих працювати як належить.

Адвокат Олександр Панченко каже: "Слідство не було розпочато вчасно. Слідство почало працювати тільки тому, що звичайні прості люди, які не могли стояти осторонь, прийшли і стали вимагати, щоб поліція почала виконувати те, що вона і так повинна була робити".

"Люди зацікавлені тільки в тому, щоб було об'єктивне і прозоре слідство. Тому що кожен з нас сьогодні розуміє, що завтра ми не зможемо спокійно виходити на вулицю, ми будемо змушені самі розслідувати кримінальні справи, самі займатися слідством, самі займатися своїм захистом", – вважає адвокат Таміла Ульянова.