Жителі житомирського села Рудня Хочинська обурені смертю 21-річної студентки, яку в 15-градусний мороз нібито висадили з автобуса прямо на трасі, тому що у неї не було грошей оплатити проїзд.

Родичі дівчини звинувачують водія, але той запевняє, що в смерті пасажирки не винен. Про це повідомляє ТСН.

У селі кажуть про дівчину, яка замерзла в лісі, тому що її в лютий мороз висадили з автобуса прямо на трасі.

"Вона дівчинка була добра, слухняна, нікого не ображала", – кажуть про неї в селі.

Родичка загиблої каже, що в той день маму 21-річної Ірини повинні були перевозити з районної лікарні в обласну, тому дівчина побігла з дому о 4:00 ранку, щоб встигнути на перший автобус. У поспіху забула гроші вдома, і цим викликала обурення водія.

"Є свідки, що він її виганяв, сказав: платиш гроші або виходиш", – говорить сестра загиблої Людмила Мельник.

"Сиділа контролерша, і вони сказали: її висадили, тому що їй грошей не вистачило, і не довезли навіть в сусіднє село", – розповів дідусь загиблої Йосип Мельник.

Пасажирка вийшла на зупинці, розташованій на трасі, по обидва боки ліс. Ірина була змушена повертатися в село, до якого 5 кілометрів. Дівчина спочатку йшла по дорозі, а потім звернула в ліс, щоб скоротити шлях.

Мешканка с. Рудня Хочинська Галина Скоміна згадує, що Ірина зателефонувала і попередила, що повертається додому. Після трьох годин очікування рідні почали її шукати – спочатку самі, потім з поліцією. Це тривало три доби, поки не виявили її сліди в лісі.

Тепер в селі вимагають покарання для водія. Люди кажуть, що Ірина вже третя, хто загинув через нього, і чоловік повинен відповісти хоча б за смерть дівчини.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Чотири роки тому він збив в селі Кишин дівчинку 15 років, і жінку в Житомирі – і не несе за це відповідальності", – говорить Людмила Мельник. Однак водій автобуса запевняє, що до смерті Ірини не причетний, тому що ні він, ні контролер на вулицю дівчину не виганяли.

"Я її запитав, що з проїздом, вона почала шукати гроші. Коли я вже побачив, що на зупинці чекають люди, я зупинився, вона вийшла, нічого не сказала і пішла", – говорить Олег Жилінський.

У поліції заявляють, що слова водія підтвердили всі пасажири, але поки справа правоохоронці розслідують, як умисне вбивство.

"Якщо будуть встановлені обставини, що водій залишив її в небезпеці, то тоді можливе залучення до відповідальності за залишення в небезпеці.

В даний час підстав стверджувати про намір чи злочинні дії немає.