Через сутички біля Верховної Ради 17 грудня слідчі готують підозри трьом особам, які нанесли значні тілесні ушкодження іншим участникам мітингу та правоохоронцям.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

“Правоохоронці збирають та аналізують всі фото- і відеоматеріали для надання правової оцінки діям інших учасників події”, – ідеться в повідомленні.

Під час сутичок постраждали 17 правоохоронців та двоє мітингувальників (одному із них інший участник протестної акції влучив бруківкою в голову).

“Наразі лікарі проводять консиліум для того, щоби вирішити питання – робити чи не робити трепанацію черепу військовослужбовцю Національної гвардії – учаснику бойових дій підполковнику Кулінко Ю.В.”, – повідомили в МВС.

Нагадаємо, під Радою у вівторок, 17 грудня, люди протестували проти відкриття ринку землі та проти штрафів для власників авто з європейською реєстрацією. Між представниками “Нацкорпусу” та поліцією відбулися сутички. Протестувальники хотіли напнути намет просто на проїжджій частині вулиці Грушевського, коли копи не дали їм цього зробити, то кинулись на них з палицями та почали розпилювати сльозогінний газ.

За фактом сутичок правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 ККУ – погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.