Сьогодні (12.06) після 2-ї години ночі був підірваний залізничний шлях на перегоні «Попасна – Роти» на контрольованій України території Луганської області в декількох кілометрах від лінії розмежування. Про це повідомляє прес-служба губернатора Луганської області Геннадія Москаля.

Очевидно, вибухівку заклала і привела в дію розвідувально-диверсійна група бойовиків. Вибух стався на 5 – 6-му кілометрі залізниці в напрямку Світлодарська (місто на контрольованій України території Донецької області), в результаті пошкоджено близько 300 метрів шляху.

"Це одна із стратегічно важливих гілок залізниці, яка використовується для доставки вугілля з державних підприємств« Первомайськвугілля »і« Лисичанськвугілля »(що знаходяться на контрольованій України території) до Вуглегірської теплоелектростанції в Світлодарську. Зараз на місці працюють ремонтні бригади і співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій . Відновлювальні роботи ускладнюються тим, що підходи до залізничної колії в багатьох місцях заміновані. Завтра до кінця дня рух по залізниці планують відновити ", – повідомив Москаль.

Джерело: Корупція.Інфо