Національна спілка журналістів України (НСЖУ) звинуватив першого заступника голови Верховної Ради України Ірину Геращенко в публічній брехні, яку вона виголосив з парламентської трибуни.


Про це заявляє голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook., передає Корупція.Інфо.

"Інформую пані Ірину Геращенко, що використовувати трибуну Верховної Ради для розпалювання ворожнечі до найбільшої журналістської організації України та поширення фейків про НСЖУ для відповідального політика неприпустимо. Сьогодні на засіданні парламенту пані Ірина в черговий раз звинуватила нашу журналістську організацію в тому, що" зрадою " є використання нами всіх наявних майданчиків для вираження солідарності з полоненим в Донецьку українським журналістом Станіславом Асєєвим.

Але новиною стало те, що перший віце-спікер розповсюдила свідому брехню про підписання якогось "спільного заяви" про відвідини окупованого Криму. Інформую, що консолідованою позицією правління НСЖУ є відсутність "прямих двосторонніх відносин з Союзом журналістів Росії. ЗМІ цієї країни легітимізують незаконну анексію Криму, заперечують військову присутність Росії в Україні і несуть пряму відповідальність за розпалювання ворожнечі та розповсюдження інформаційної пропаганди, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні ", – написав Томіленко.Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

Представники НСЖУ переконані, що найкращим спростуванням даної неправдивої заяви Геращенко є допомога журналістам-переселенцям, турбота про долю засудженого колеги Миколи Семени і переслідуваних кримських журналістів.

Томіленко підкреслює, що НСЖУ передав до Головного управління Національної поліції України в Автономній республіці Крим і Севастополі близько 30 листів з детальним описом фактів порушень прав журналістів при анексії Росією Криму.

"Прошу пані Ірину Геращенко робити коректні коментарі про діяльність НСЖУ і не використовувати нашу організацію для своїх політичних заяв. До речі, правління НСЖУ в своєму зверненні відзначило -" Закликаємо українських політиків і громадських діячів виважено дискутувати з цих питань і не спекулювати на чутливій для суспільства теми ", – резюмує голова НСЖУ.

 ‡агрузка...