4.1.2

На Луганщині прокуратура припинаила фінансування тероризму, повідомляє прес-служба відомства. 

Встановлено, що співробітниками СБУ на території Попаснянського району Луганської області затримано залізничний потяг, який транспортував борошно житнє у кількості близько 67000 тонн (виробник – ПАТ «Луганськ-Нива»). Посадовці ПАТ «Луганськ-Нива» прихованим шляхом, використовуючи послуги Донецької дирекції залізничного транспорту, здійснили вивезення власної продукції з міста Луганська на територію, підконтрольну українській владі, з метою її подальшої реалізації. 

У зв’язку з тим, що ПАТ «Луганськ-Нива» є підконтрольним одному з депутатів «Народної ради ЛНР», отримані кошти від реалізації планувалось використати на господарську діяльність підприємства, сплату «податків» у «ЛНР» та фінансування незаконних збройних формувань, що дислокуються на тимчасово окупованій території Луганської області.

На цей час виконуються слідчі дії, спрямовані на встановлення обставин правопорушення та осіб, причетних до його вчинення.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-5 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до двох років та з конфіскацією майна. 

Джерело: Корупція.інфоhttp://www.korupciya.com/