КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» 17 травня уклало угоду з корпорацією тестя Насірова, – передає Корупція Інфо

Популярне: Це просто ЖАХ!!! В серії тяжких злочинів, в тому числі вбивства у Маріуполі, підозрюють полк Азов


Закупівлю додаткових будівельних робіт провели за переговорною процедурою. У вересні 2012 року за результатами тендеру з корпорацією був укладений первинний договір вартістю 403,56 млн грн.

Торік генпроектувальник ДП Інститут «Київдормістпроект» ПАТ «Київпроект» скоригував проект, включивши до нього ряд додаткових обсягів робіт.

Матеріал за темою

Іспит для Луценка: чи позбавлять Насірова громадянства
Корпорацію «Альтіс-Холдинг» належить Олександру Глімбовському, тестю Романа Насірова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу України.

За нинішньою угодою, до 17 серпня мають реконструювати пам’ятку архітектури національного значення 1850 року – Поштову станцію, пофарбувати фасад Річкового вокзалу, збудувати пішохідний перехід, фонтан, пандуси біля вокзалу та будівлі КП «Київпастранс», трансформаторну підстанцію та каналізаційну насосну станцію з вбудованими блоками очищення забруднених дощових вод. Також влаштують інженерні та електричні мережі, у тому числі до Поштового будинку, благоустроять та озеленять територію.

Замовник не опублікував кошториси і підсумкову відомість ресурсів, що не дозволяє порівняти ціни будівельних матеріалів з ринковими цінами на предмет можливого завищення.

На заробітну плату піде 3,01 млн грн., тобто майже вісім відсотків від загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще два відсотки – 866 тис грн.

Нагадаємо, відстороненому голову ДФС Роману Насірову зробили операцію, яка днями була відкладена через судове засідання.