Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія і спікер Верховної Ради Дмитро Разумков виключили можливість створення коаліції «Слуги народу» і «опозиційної платформи – За життя».

 

Про це Арахамія заявив в ефірі телеканалу “Прямий”

“У мене немає ніяких передумов для того, щоб робити будь-які коаліції або співпраці з ОПЗЖ. І я буду наполягати на цьому. Мені здається, що переважна більшість людей в ОПЗЖ мають чіткий проросійський вектор, і нам з ними на одному шляху нема чого робити “, – зазначив Арахамія.

Він підкреслив, що у представників фракції є різні точки зору, проте, на його думку, близько 90% її членів будуть проти коаліції з ОПЗЖ.

“Це неможливо. Мені здається, що такий сценарій неможливий”, – додав Арахамія.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу “112 Україна” також відмовився коментувати чутки про створення коаліції фракції “Слуга народу” з іншими політсилами в парламенті. Він заявив, що не чув про переговори фракцій у Верховній Раді.

“Я не є членом фракції, тому точно не можу брати участь в будь-яких переговорах по формуванню коаліції. На сьогодні поки що більш-менш все гаразд і з діючою коаліцією, є достатня кількість, що значно перевищує показник 226 народних депутатів”, – сказав він.

За словами Разумкова, про якихось офіційних переговорах на рівні Верховної Ради по створенню якихось інших форматів він поки не чув.

“До мене голови депутатських фракцій і груп не зверталися. Тому коментувати чутки мені буде не зовсім коректно”, – підсумував Дмитро Разумков.

Нагадаємо, раніше нардеп від “Слуги народу” Олександр Качура заявив, що після місцевих виборів осередки президентської партії в деяких регіонах України можуть створити так звані конструкції з представниками “Опозиційною платформи – За життя”.