Партнер Ігоря Коломойського і співвласник гірськолижного курорту "Буковель" був помічений в парламенті 16 червня з дорогим аксесуаром.

Фотокореспонденти "Країни" побачили на зап'ясті нардепа Олександра Шевченко Ulysse Nardin за нечувану суму.

Вчора на пленарне засідання позафракційний депутат надів шикарни1 і дорогий швейцарський годинник, незважаючи на те, що в ВР вже давно пройшла мода на такі дорогі іграшки. Тепер депутатський корпус це вважає поганим тоном і намагається не попадатися в об'єктиви з прикрасами, сумками і вбраннями класу люкс. Зараз політики поголовно носять розумний гаджет Apple whatch або годинник "Клейнод" з тризубом на циферблаті.

Однак, на руці Олександра Шевченко красується швейцарський Ulysse Nardin з морської колекції, які призначені для дайверів. Корпус виконаний з 18-каратного рожевого золота, до того ж позначки і стрілки світяться в темряві. Ремінь з каучуку, скло сапфірове. Модель водонепроникна і з нею можна пірнати на глибину 200 метрів.

Відзначимо, що вони випущені лімітованою кількістю. І в світі є всього 500 щасливих володарів такого елітного аксесуару. Коштують Ulysse Nardin Marine Diver Black Surf відповідно – $ 34,5 тисяч або близько 860 тисяч гривень.

У декларації карпатського бізнесмена зазначено, що за минулий рік його сім'я заробила близько 30 млн грн, при цьому дружина отримала в п'ять разів більше ніж він.