Багатомільярдну корупційну діяльність народного депутата Онищенко "кришувала" одна з парламентських фракцій, лідер якої позиціонує себе як захисницю простих людей.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу "Народного фронту", про це заявив перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, виступаючи з парламентської трибуни, передає Коррупція.Інфо.

Він нагадав, що саме за поданням фракції "Батьківщина" міністром екології була призначена людина Онищенко.

"У мене є документ за підписом голови фракції" Батьківщина "Юлії Тимошенко про те, що пан Шевченко є високоосвіченою і професійним фахівцем, який вступив на посаду міністра екології і виводив з бюджету мільярди, допомагаючи пану Онищенко ховати їх в офшорах", – сказав Тетерук .

"Саме за підписом Юлії Володимирівни відбувалася ця політична корупція", – зазначив народний депутат, додавши, що потрібно боротися з цим ганебним явищем.

"Саме тут треба зупиняти політичну корупцію, саме наші голоси повинні припинити політичну корупцію в цій сесійній залі. Хочу подякувати НАБУ, нашого антикорупційного прокурора, генерального прокурора і кожного народного депутата, який підтримає притягнення до відповідальності Онищенко і зупинить політичну корупцію в нашій сесійній залі" , – підкреслив Тетерук.

Він також нагадав, що саме під час прем'єрської каденції лідера "Народного фронту" Арсенія Яценюка Шевченко був позбавлений посади міністра.

За підсумками голосування Верховна Рада підтримала постанову про притягнення до відповідальності, затримання і арешт Олександра Онищенка.