Медведчуку вдалося налагодити собі ефективний механізм ухвалення необхідних йому судових рішень. Головна вимога для його успішноті, щоб позови розглядалися Печерським судом.

Ось один з промовистих прикладів. “Відмазуючись” від причетності до дизельної труби, Медведчук вкорте заговорив про свою перемогу над нардепом Володимиром Ар’євим, якою спростовано певну інформацію. Про це розповів у відеоблозі “Чесна політика” Сергій Лещенко.

Блогер посилається на статтю, що опублікована на сайті “ОПЗЖ” під назвою “Повідомлення сміттєвих телеграм-каналів про нібито зв’язок Медведчука з нафтопродуктопроводом є цинічною брехнею, що підтверджено рішенням Верховного Суду України”.

Це рішення, як зауважив Лещенко, у першій інстанції в Печерському суді ухвалив суддя Олексій Соколов. Потім воно пішло в Апеляційний суд міста Києва.

Рішення судді Соколова, яке досить вигідне Медведчуку вдалося залишити без змін. Позитивне для Медведчука рішення на рівні Апеляції Києва винесла колегія у складі:

  • головуючої судді Андрієнко А.М.;
  • суддів – Заришняк Г.М.;
  • Мараєвої Н.Є.

“Суддя Андрієнко А.М. Багато справ слухає в одній колегії суддів разом з іншою суддею – Вікторію Соколовою. Тобто вони не тільки знайомі, а постійно працюють разом та ухвалюють спільні рішення”, – зауважив журналіст.

За інформацією сайту “Чесно Фільтруй Суд”, суддя Київського апеляційного суду Соколова Вікторія Вячеславівна є колишньою дружиною судді Соколова Олексія Михайловича, який з 2009 року працює суддею Печерського районного суду міста Києва.

“Таким чином, є всі докази того, що у Медведчука є потрібні судді, які готові ухвалювати потрібні для нього судові рішення та безвідмовно задовольняють примхи “клієнта”, – наголосив Лещенко.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.