У п'ятницю, 24 серпня, під час параду до Дня Незалежності України, який проходить у Києві, солдат почесної варти знепритомнів.

Це сталося під час промови президента Петра Порошенка. Одному із солдат стало погано і він впав.

Відзначається, що інцидент стався близько 10:35. Військового, який втратив свідомість, встигли підхопити люди, що стояли поруч. Пізніше його вивели, а почесну варту замінили.

Різні астрологи трактують цю подію по різному.

Відомий астролог Влад Росс спрогнозував, що кінець політичного сезону буде непростим періодом для президента України Петра Порошенка.

Астролог зазначив, що як би глава української держави не намагався наростити рейтинг – йому це не вдасться.

«Найскладніший період – у нашого президента. Як би він не старався наростити рейтинг – не вдасться. Навіть якщо потрапить до другого туру, швидше за все, все одно програє», – заявив Росс.

Також астролог згадав інавгурацію Порошенка: вона за його словами, відбулася «у найгірший час, який лише можна придумати».

«Можна було краще день підібрати, і, можливо, війни вже не було б. І до речі, пам'ятаєте, що і на його інавгурації впав солдат? – Це був знак того, що війна буде продовжуватися весь його президентський термін», – каже Влад Росс.

За його словами, у "Порошенко розпочався несприятливий річний гороскоп, так званий Соляр. Тому всидіти на своєму посту йому буде вкрай складно. Може назрівати подальше протистояння його влади".

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Астролог вважає, що "найкращим виходом для глави держави було б дострокове оголошення парламентських і президентських виборів".

Росс навів приклад того, як в Рік Собаки різко змінювалася влада в Україні.

"Бувало, що в Роки Собаки в Україні проходили вибори, і різко змінювалася влада. Наприклад, 2006 рік – навесні перемогла" помаранчева влада ", партії Тимошенко і Ющенко, а також Мороза. Але вони так і не змогли" зметикувати на трьох "коаліцію . Тому вже в серпні того року прем'єр-міністром України став Віктор Янукович – і країна пішла в зовсім іншому напрямку.

А до цього в Рік Собаки, в 1994 році, Леонід Кучма несподівано став президентом, тому що Кравчук вирішив піти на дострокові вибори, подумавши, що він легко їх виграє. І знову-таки це проходило в середині року, влітку.

"Як я вже говорив, в Роки Собаки в Україні вже йшли зі своїх постів президенти і прем'єр-міністри. Тому така ситуація цілком імовірна в 2018 році. І це був би найкращий варіант в розвитку України", – сказав він.