ца

Екс-депутат Верховної Ради України Олег Царьов прокоментував ситуацію із його заочним затриманням та початком «уявної» судової тяганини.

Власні закиди щодо «заочної страти» лідер та ідейних натхненник сепаратистів озвучив у інтерв’ю одному із російських видань, передає Корупція Інфо

«Якщо вони збираються мене заочно судити, то вони можуть мене заочно стратити або заочно присудити якийсь термін, і я заочно можу цей термін відбути. Це швидше жарт», — заявив Царьов. 

Екс-регіонал натякнув на те, що Порошенко заплутався у своїх бажаннях. Так Царьов висловився через те, що влада України сама собі протирічить. Мова, зокрема, йде про те, що напередодні Царьов потрапив у санкційний список, а отже його на територію України не пустять. Натомість судитимуть, заочно. Сам Царьов зазначив, що якби навіть захотів відвідати судове засідання, то не зміг би, через вищезгадану заборону. 

«Порошенко потрібно продемонструвати, що він бореться не тільки зі своїми конкурентами з «патріотичного» табору, але й з так званими сепаратистами. Цей процес — перший, коли намагаються судити людину, яка не може прийти до суду себе захищати», — сказав Царьов. 

Нагадаємо, 4 листопада Генеральна прокуратура України розпочала заочну судову процедуру засудження у кримінальному провадженні щодо колишнього українського політика, екс-народного депутата України Олега Царьова, який звинувачують у державній зраді, повалення конституційного ладу, у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України тощо.