У 2014 році політичні лідери України “більше бігали за власним піаром”, це призвело до того, що “Крим просрали”, і “є прізвища”, хто це зробив.

Про це в ефірі авторської програми засновника інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитра Гордона розповів екснардеп Володимир Парасюк.

“У нас 40-мільйонна країна. Про що ви говорите? Якщо порівнювати, ми могли б усі туди пішки зайти, взятися за руки і нікого не пустити. Я кажу, може, фантастичні речі, але вони реальні.

Вони розповідають, що нічого не було. Тому що їм вигідно це говорити. Розумієте? Тому що, вибачте за слово, вони просрали Крим. І це правда. Вони просрали. І є прізвища в цих людей, хто просрав”, – заявив колишній депутат.

Нардеп зазначив, що 2014 року в перші дні після Майдану “політики більше бігали за власним піаром, ніж за безпекою і єдністю”.

“Якби ми в перші дні після Майдану у Криму робили якісь радикальніші дії щодо захисту – повірте мені, жодної війни там би не було, ніхто б нічого не забрав”, – зазначив він.

За словами Парасюка, “частина політичної еліти навіть не задумалася” про те, що своїми діями здає Крим.

“Якщо говорити про якісь там прізвища офіцерів СБУ, прокуратури – я їх не знаю. Якщо брати керівництво країни, я можу вам сказати, що починаючи з усіх, хто сидів на доленосному засіданні РНБО, і всіх, хто сказав, що “ні-ні, із президентом Росії Володимиром Путіним не можна йти воювати”, – це все люди, які призвели до того, що в нас робиться у країні”, – повідомив ексдепутат.

Він пояснив, що спілкувався з колишнім головою СБУ Валентином Наливайченком, який говорив, що “не було нікого”, щоб “хоча б могли показати для України, що ми вміємо захищатися” і “таких персон дуже багато”.

“Тому самому колишньому президенту України Петрові Порошенку – повірте, йому не був цікавий Крим. Йому було цікаво все те, що відбувається навколо Криму, розумієте? Прилетіти, показати, взяти із собою “5 канал” що належить йому:

“Ось я за Україну. Ще у вишиванці. А можу “на русском языке говорить”. Це все було потрібно, тому що йшли вибори. І вони розуміли, що змінюється влада, змінюється все у країні і потрібно рвати максимально. Показати свій патріотизм – та з радістю”, – сказав він.

“Порошенко, Порошенко … Слухайте, це людина, яка пустилася у всі тяжкі. Це хронічний брехун, який вже просто не відчуває землі під собою. І добре, що ми зупинили це демократичним спосібом. Я думав, що люди, щоб захистити свій вибір, будуть змушені виходити на вулиці.

Слава Всевишньому, сталося так, як сталося. Скажу чесно: я не в захваті від команди Зеленського. Я багато пишу критики в Facebook. І мені говорять: “Ось а за кого ти?”

Але я розумію, що це крок вперед. Порошенко – це було п’ять кроків назад. Зеленський – це один крок вперед. Так один. Це демонстрація всьому світу демократичних цінностей. Це демонстрація всьому світу, що у нас актор може стати президентом, і це нормальне явище. Будь-хто може стати президентом. Єдине – ми втрачаємо час. Чесно скажу, ви тільки не смійтеся. Якби ви мені зараз запропонували: “Підеш на вибори до Верховної Ради”, – я б сказав: “Я подумаю”.