Соратниця вигнаного з України колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації та президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Ліза Богуцька збирається йти в президенти.

Про це вона заявила в Facebook.

У відеозверненні вона заявила, що ставить "першою стратегічною метою – покарання всіх, хто був причетний до корупційних схем" і "повернути всі кошти, виведені з країни за 27 років".

"Але першим своїм кроком, якщо Михайло Саакашвілі не повернеться в країну, поки я буду президентом, перший мій указ буде про відновлення громадянства Саакашвілі, про повернення його в активну українську політику. І його запропоную Верховній Раді на посаду прем'єра країни".Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Іншого соратника Саакашвілі Давида Сакварелідзе Богуцька обіцяє зробити генпрокрором і "карати" всіх попередників.

Нагадаємо, що нащодавно голова міста Львівова Андрій Садовий заявив, що Самопоміч буде брати участь у виборах парламентських та президентських.

«Вибори для того, щоб ламати рейтинги. Для мене важлива довіра людей. Повірте, що рівень довіри людей до Садового і до Самопомочі дуже великий. Зараз недоречно говорити, чи я буду балотуватися на посаду Президента», – сказав Садовий.