Прем’єр заявив, що хоче бачити сучасне транспортне підприємство.

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман поставив нові завдання перед наглядовою радою державного транспортного холдингу. Чиновник хоче подолати корупцію та перетворити "Укрзалізницю" на потужне сучасне підприємство, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голова уряду зустрівся із членами призначеної у червні нової наглядової ради УЗ, до котрої увійшли незалежні фахівці зі Швеції, Німеччини та Австрії. Прем’єр доручив їм запровадити високі стандарти корпоративного управління та модернізувати структуру підприємства. "Потрібна модернізація локомотивів, рухомого складу, модернізація для комфортних перевезень українських громадян. Підкреслюю: ми будемо підтримувати і менеджмент компанії, і наглядову раду для досягнення цих цілей", – пообіцяв Гройсман.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Раніше повідомлялося, що в Україні протягом найближчих років на понад 100% вартості подорожчають квитки на потяги. Це випливає з параметрів затвердженого цього тижня Кабміном прогнозу соціального та економічного розвитку на 2019-2021 роки. У документі йдеться про необхідність зростання тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом на приблизно 25% щороку у поточному і наступному роках, а також на 30+30% у 2020-2021 роках. Вантажні перевезення на залізниці так само на чверть зростуть у ціні протягом перших двох років, а от у наступні два темпи, на відміну від пасажирських перевезень, сповільняться до 20% щороку.