Главу фракції “Слуга народу” Давида Арахамію під час проходження поліграфу зачепило лише питання про партію “Опозиційна платформа – За життя”.

“Єдине, що його зачепило ідеологічне питання, коли я запитав: Чи брали ви гроші від представників “Опозиційної платформи – За життя”?

Це політичний нонсенс, щоб це мало місце бути, тому це очевидно помилково-позитивна реакція, яка повторилася уже при повторі тесту, а у першому опитуванні це питання Давид пропустив повз вуха”.

“Я уявив собі Медведчука, який дає мені гроші”, – заявив Арахамія.

За словами поліграфолога, Арахамія під час опитування був спокійнішим ніж його однопартієць Олександр Дубінський. Також він додав, що офіційні результати дослідження будуть пізніше.

Дослідження проводилося російською мовою.

Нагадуємо, Арахамія 24 жовтня мав привести свідка пропозиції хабара у ВР на телевізійну програму в ефірі “1+1”, однак у четвер заявив, що правоохоронці заборонили йому це робити. Він не уточнив, які саме правоохоронці не пустили нардепа на ТБ.

Наразі нардепи “Слуги народу” проходять поліграф за бажанням і за власний кошт, однак “слуги” мають пройти ще один детектор брехні. Готові провести дослідження з нардепами поліграфологи НАБУ, СБУ і МВС.

За словами глави фракції, він заплатив за опитування на детекторі брехні 2 тисячі гривень власних коштів.