e06d061a77a7bde916b8a91163029d411425552120

Деякі жителя міста Севастополь, які у російському «патріотичному» угарі рік тому знищили свої українські паспорти та інші документи, зараз вже «чешуть ріпу» і в соціальних мережах активно цікавляться способами їх відновлення.

Ось, приміром, на самому українофобському інтернет-форумі планети «севастополь.інфо» один користувач під ніком «ЭМ 531» хоче відновити український паспорт.

«Хто знає, як відновити український внутрішній паспорт. (По дурості в стані ейфорії я і мої знайомі повикидали так як поїздки в Україну спочатку не планувалися», – повідомляє, треба сказати, досить нерозумний, але типовий представник «руского міра» з Севастополя.

Зазначимо, що більшість користувачів, як і власне «ЭМ 531», вживають назву країни «Україна» виключно з маленької літери.

Йому знаючі колеги відразу ж повідомили, що потрапити на материкову Україну у нього просто так не вийде. 

«Не пустять 100%. Єдиний вихід (якщо і закордонний паспорт України в патріотичному пориві теж порвали):
1. оформити російський закордонний паспорт.
2. виїхати через Керченську переправу або вилетіти на літаку з Криму в материкову частину РФ
3. в'їхати в Україну за російським закордонним паспортом через офіційні прикордонні пункти
4. прибути в Херсон або Новотроїцьк і пояснювати там української паспортній службі, що ви прозріли і хочете мати документи, що підтверджують українське громадянство. (але врахуйте, що кримської прописки – навіть якщо паспорт вам відновлять – там скоріш за все не буде)», – відповідають севастопольському клінічному українофобу.

Нагадаємо що російська окупаційна влада в Кримському півострові вирішила «промивати мізки» своєю пропагандою навіть вже школярам, ввівши 16 березня так званий «єдиний урок», який буде присвячений першій річниці захоплення Криму російської вояччиною.

«Єдиний урок», а насправді вбивання в голови дітей ідей «руского міра», пройде по всьому Криму 16 березня 2015 року в 9 годин ранку.

«В 9 ранку 16 березня буде єдиний урок, присвячений річниці возз'єднання з Росією», – повідомила сьогодні журналістам якась Гончарова, яка займає в російських окупантів пост «міністра» «освіти, науки, молодіжної політики і спорту».

«Двері кожної школи відкриті по всьому Криму. Приходьте на уроки з 1 по 11 клас. Я думаю, що це буде і дітям корисно, і вам цікаво», – розповіла «міністр».

Джерело: Корупція.інфо