На Вінниччині лабораторно підтверджено перший випадок коронавірусної інфекції.

Про це повідомив голова Вінницької ОДА Вячеслав Скальський під час брифінгу.

«Станом на 15:00 год. 25 березня на території Вінницької області зареєстровано 27 підозрілих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 23 випадки лабораторно не підтверджені. На жаль, в одному випадку діагноз підтверджено лабораторно. Зразки матеріалів від трьох захворілих досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України», – зазначив Владислав Скальський.

Голова облдержадміністрації повідомив, що з метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів по місцю роботи та проживання захворілої особи.Згідно з дописом місцевого жителя Бориса Максимчука на його сторінці у Facebook, коронавірус виявили у медсестри, яка працює у міському пологовому будинку.

Зразки матеріалів ще трьох пацієнтів досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ “Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України”.

Останні дані: де виявлені нові випадки зараження коронавірусом в Україні, окрім Вінниці:

• відразу 5 людей захворіли на коронавірус у Запоріжжі;

• в Києві кількість хворих збільшилася на 3, тепер їх у столиці – 34;

• наявність вірусу підтвердили в 1 хлопця в Одесі;