У Києві відбулася масова бійка двох угруповань, пов’язаних з газовим бізнесом, агроринком і торгівлею сільськогосподарською технікою.

Як повідомили “Країні” джерела в МВС, побоїще відбулося в суботу ввечері на Печерській площі, біля літнього майданчика ресторану “Марокана”.

Поруч з рестораном зійшлися в сутичці особи які займаються в Україні газовим бізнесом, і люди, які контролюють агроринки і торгівлю сільгосптехнікою. Судячи з усього, учасники “стрілки” розпочали зустріч зі словесної перепалки. А коли аргументи сторін були вичерпані, група кавказців, які представляють інтереси земляків в Києві, почала бити представника фірми опонентів-аграріїв.

За деякими даними, в результаті битви сильно побили вихідця з Донецька, який проживає в столиці і працює в фірмах з продажу сільгосптехніки, яку пов’язують з Глібом Ємельяновим – сином екс-судді господарського суду Артура Ємельянова.

Намагаючись відбитися від натовпу кавказців зі своїми друзями і розуміючи, що сили нерівні, колега сина екс-судді вихопив з багажника свого автомобіля мисливський карабін і почав стріляти. На звуки пострілів зреагували місцеві жителі, викликавши поліцію.

Як з’ясувалося, стрілянина була прицільною, і стрілок нікого не поранив. Ймовірно, він хотів відлякати нападників.

В результаті побитого і залитого кров’ю стрілка забрала швидка допомога.