Юрист Андрій Портнов, який недавно повернувся в Україну після п'ятирічної відсутності, заявив, що в 2015 році екс-президент Петро Порошенко переоформляв свою панамську торгову компанію в нове офшорне підприємство.  Про це він написав у Facebook.

"Публікую нотаріальний документ, який свідчить, що в квітні 2015 року, коли в зоні АТО гинули українські військові, Порошенко переоформляв свою панамську торгову компанію UKRPROMINVEST HOLDING LTD в нове офшорне підприємство BATTERY INVESTMENT CORP", – написав Андрій Портнов.

Також він додав, що основною метою нової компанії було володіння Порошенко торговими і промисловими активами.

"Після того, як в прокуратурі України відбудуться кадрові зміни ми доб'ємося міжнародно-правового доручення ГПУ в Панаму про розкриття всіх угод Порошенко в Панамі під час війни і порахуємо, скільки військового спорядження і озброєння можна було купити за податки, які були вкрадені і відмиті в  острівних офшорах ", – додав Портнов.

Крім того, новий панамський офшор Порошенко BATTERY INVESTMENT CORP незабаром заволодів акціями акумуляторної компанії Іста-Центр, які в подальшому були продані громадянину Російської Федерації Віктору Потапову.