Російські окупанти всіма силами наближають швидку “кончину” Кримського мосту. Такі висновки з'являться у кожного, хто подивиться свіжі фото з будівництва залізничної дороги Керченського мосту.

У кадрах видно, як плити не стикуються. Про це передає Twitter RoksolanaToday&Крим.

“Попілодром Ротенбергів. У кого око інженерне, милуйтеся ГОСТами РФ”, — говорить коментар під фото.

“Я не мостобудівник, але корозію металів проходила. На фото виглядає дико арматура з бетону: в умовах вологості, тепла, солоної води капець настане швидко”, — коментує один із користувачів.

Додамо, що кримський міст може впасти будь-якої миті, адже побудований у зоні руху тектонічних плит.

Таку думку у інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ висловив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Надзвичайний та Повноважний посол України у Хорватії, а також Боснії та Герцеговині (у 2010-2011-му -2017 роках) Олександр Левченко.

Він також вказав на те, що побудувавши Кримський міст, росіяни свідомо створили проблему проходу через Керченську протоку, знизив висоту суден, які працювали там.

“Якщо ж він завалиться, то взагалі перекриє весь прохід. Уявити небезпеку цього об’єкта просто неможливо”, – зазначив Левченко, прокоментувавши періодичні заяви на росТБ, нібито “підступні укри” мають плани підірвати міст.

“Якщо він сам завалиться, то треба буде на когось скинути провину. Для того й говорять”, – пояснив дипломат.

Левченко додав, що на місці, де росіяни побудували міст, взагалі не можна нічого будувати.

“Тектонічні плити там рухаються, це регіон, де відбуваються землетруси… Усе, що відбувається, – це наслідок анексії Криму. Якби він був український, не було би десяти тисяч смертей на Донбасі, Україна жила би спокійно і розвивалася. Війна відтягує величезні ресурси. Вона триває вже п’ять років, і це треба вирішувати, бо так українська держава просто знекровиться”, – зазначив він.

Також міст спричиняє прискорення замулення протоки. Це давня проблема, яку успішно вирішували до будівництва споруди.

Як пояснив експерт, багато років у Керченській протоці існувала проблема – замулювання. Це природний процес. Протягом багатьох років використовували очищення, яке допомагало сповільнити замулювання. Із 2015 -го темп істотно прискорився.