Не завжди наявність великого добробуту гарантує довге і щасливе життя. Особливо якщо витрачати гроші на незрозумілі і небезпечні речі, які можуть привести до смерті.

Так сталося з бельгійсько-ізраїльським мільярдером Ехуд Ар'є Ланіадо, який вважався одним із головних експертів по оцінці алмазів. Смерть мільярдера наступила в результаті серцевого нападу, що стався в процесі інтимної пластичної операції.

Видання Mirror повідомляє, що під час операції 65-річному Ланіадо була зроблена ін'єкція, після якої чоловікові раптово стало погано, а незабаром у нього зупинилося серце. На жаль, реанімаційні дії медиків не змогли врятувати пацієнта. Відомо, що оперативне втручання проходило в одній з найпрестижніших клінік Парижа.

Ехуд Ланіадо отримав всесвітню популярність, коли в 2015 році продав гонконгському бізнесменові Джозефа Лау Луенн Хангу діамант «Блакитний Місяць Жозефіни», вартість якого склала рекордні 48,5 мільйона доларів.

Згідно інсайдерської інформації, мільярдер був сильно зациклений на своїй зовнішності, що і послужило приводом для звернення чоловіка до фахівців пластичної хірургії.