Американська розвідка має дані, що Росія планує втручатись у майбутні вибори 2022 року в США. 

Вказується, що Білий дім регулярно отримує звіти розвідки про те, що спроби Росія втручатись в американські вибори тривають та ніколи не припиняються. 

Джерела CNN стверджують, що останнім часом від розвідки надходили звіти про спроби росіян поширювати дезінформацію у соцмережах та використовувати ЗМІ для пропаганди.  

У CNN кажуть, що за їх інформацією, тактика Кремля щодо втручання стає більше витонченою та вже не включає такі дії, які можна легко відслідкувати, як то придбання реклами у Facebook. Москва більше орієнтується на підтримку поляризованості американського суспільства, зокрема, щодо питання вакцинації від коронавірусу. 

Нагадаємо, глава МЗС РФ Сергій Лавров назвав “обурливим” заклик президента України Володимира Зеленського до жителів Донбасу, які відчувають себе росіянами, їхати до Росії.

“Останні висловлювання пана Зеленського із закликами до руських їхати в Росію – обурливі”.

Лавров порадив Зеленському переглянути серіал “Слуга народу” і “все-таки згадати себе того, коли він ідеї свої викладав методом мистецтва”, бо тоді “у нього виходило набагато краще”.

Ще 5 серпня Зеленський в одному з інтерв’ю закликав жителів тимчасово окупованого Донбасу, які відчувають себе громадянами Росії, шукати собі житло в РФ, тому що українська територія буде деокупована.