Віктор Чорний так само, як Ілля Ківа, посилається на збірник матеріалів з конференції в МАУП, в якій насправді не брав участі. Про це йдеться у розслідуванні журналістів Bihus.INFO.

Дисертацію за спеціальністю “державне управління” Чорний захистив у березні в Міжрегіональній академії управління персоналом. Заступником голови вченої ради, який приймав роботу, був науковий керівник Іллі Киви, Володимир Гурковський

За даними журналістів, Чорний, як і Ківа, подав у дисертації підроблену довідку про практичне впровадження його роботи. Така ж довідка була і в дисертації Киви, але її потім видалили, а ось у дисертації Чорного довідка залишилася.

Також Кива і Чорний обидва посилаються на сфальсифікований збірник матеріалів науково-практичної конференції, яка відбулася в МАУП у 2018-му році. Чорний стверджує, що його матеріал опубліковано в офіційному збірнику конференції на сторінках 149-151. Але в збірнику лише 144 сторінки, і матеріалів Чорного в ньому немає.

А ще у Киви і Чорного – один і той же автор файлів із дисертаціями. У метаданих обох робіт зазначений один і той же користувач – “DOVGAL”.