Міжнародний валютний фонд відновив роботу місії в Україні після новорічної перерви. Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що очікує на низку продуктивних перемовин та онлайн-зустрічей з партнерами МВФ.

За словами прем’єра, це потрібно для успішного завершення перегляду програми Stand-by. Про це Денис Шмигаль написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Шмигаль наголосив, що уряд підтримує курс реформ та продовжує послідовно впроваджувати в Україні європейські норми й практики.

“Спільно з президентом та НБУ ми доклали максимум зусиль для виконання “структурних маяків”, необхідних для перегляду програми. Зокрема, скоротили непрацюючі кредити в держбанках та реорганізували митницю з податковою, які, наприклад, за грудень разом перевиконали план більш ніж на 26%”, – написав очільник уряду.

Також Шмигаль додав, що співпраця з МВФ є вагомим фундаментом підтримки та важливим маркером стабільності України для наших міжнародних фінансових партнерів.

Міжнародний валютний фонд відновив роботу місії в Україні після новорічної перерви. Очікуємо низку продуктивних…

Опубликовано Денис Шмигаль Понедельник, 11 января 2021 г.

Додамо, що Фонд 9 червня 2020 року затвердив нову 18-місячну програму stand-by для України. Її сума становить приблизно 5 мільярдів доларів.

Перший транш у розмірі 2,1 мільярда доларів виділили одразу.

Після цього запланували 4 перегляди програми: за підсумками червня, вересня та грудня 2020 року, а також червня 2021 року.