Давид Арахамія повідомив, що члени фракції “Слуги народу” обговорять можливу відставку глави МОЗ Максима Степанова. Міністра також запросять на засідання.

Про це заявив глава фракції СН Давид Арахамія в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

За словами Арахамії, засідання запланували на 13 травня. Саме тоді нардепи заслухають Степанова.

“Ми запрошуємо пана Степанова як міністра. Має бути політична відповідальність. Тому що міністр це в першу чергу не менеджерська посада, а політична. І ми будемо приймати рішення на фракції”, – наголосив Арахамія.

Арахамія ще раніше анонсував кадрові зміни у Кабінеті Міністрів України. Зокрема, мовилося про декілька кадрових перепризначень.

Вчора замглави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що в СН не обговорють питання про відставку уряду чи окремих очільників міністерств.

Раніше Степанов відреагував на інформацію про ймовірність своєї відставки. Він зазначив, що чутки про це поширюються протягом останніх півроку.

Про це Степанов заявив в ефірі телеканалу “НАШ”.

Міністр наголосив, що вже рік перебуває на посаді і весь цей час “бореться з пандемією і коронавірусом”.

“Щодо моєї відставки. Це вже продовжується більше, ніж півроку (чутки про відставку, – ред.)… Що можна зробити?”, – зазначив Степанов.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.