Нещодавно журналісти опублікували цикл розслідувань телефонних розмов з проросійським нардепом Віктором Медведчуком. Також у плівках мовилось про консультації олігарха з нібито Петром Порошенком.

Водночас розмови лідера “Опозиційної платформи – За життя” і п’ятого президента України на записах немає. Спікер української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі програми “Що це було?” сказав, що такий запис все ж десь є.

За його словами, постає запитання, коли саме такі плівки “випливуть”. Якби він вирішував, коли їх публікувати, то почекав би аргументів прихильників президента, а тоді опублікував би записи.

Порошенко був, напевно, дуже обережним. Я думаю, що вона десь там є,– зазначив Арестович.

Ведучий програми Сергій Лещенко припустив, що в такому випадку прихильники Порошенка сказали б, що на аудіозаписах – актор. Спікер у ТКГ відзначив, що є експертиза.

Журналіст-розслідувач Денис Бігус зауважив, що окрім бесіди з Порошенком, немає записів і з іншими співрозмовниками. Він має декілька гіпотез щодо цього.

“Я так розумію, що, окрім того, що є на записах тих телефонів, які писались, була ще й захищена лінія, яка в розмовах час від часу згадується. Можливо, тому (немає розмов)”, – додав Бігус.