У неділю, 17 березня, Росія здійснила ракетний удар балістичною ракетою по Миколаєву. Було зафіксовано два обстріли. Про це повідомив голова Миколаївської обласної держадміністрації Віталій Кім. Він сам ледве не потрапив під атаку. Хто як не глава ОВА знає, що таке — ракети, адже на нього самого не раз здійснювались подібні замахи.

Близько 14:00 години на Півдні України розпочалася повітряна тривога. Місто Миколаїв опинилося під обстрілом. Російські війська використали тактику подвійного удару, аналогічну тій, що була застосована з Одесою.

«У Прощену неділю чи потрібно прощати росіян за те, що вони обстрілюють нас балістикою?» — задався питанням Кім.

Пізніше він уточнив, що в результаті ракетного удару з боку Росії двоє людей отримали поранення. За словами Кіма, медичний персонал оцінює їх стан як середньої важкості. Варто відзначити, що російські сили обстріляли Миколаїв з тих самих позицій, що й Одесу два дні тому.

Військовий український блогер уточнив, що російські війська відкрили вогонь з району Євпаторії. За його повідомленням, вони використовували ракети «Іскандер-М». За даними блогера, на місці обстрілу зафіксовані пошкоджені автомобілі та будівлі.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський пообіцяв РФ розплату за ракетний удар.

Зеленський заявив, що буде справедливо, якщо Україна завдаватиме по ворогу ударів у відповідь. У Кремлі мають зрозуміти, що терор не залишиться безкарним. «Хворий» Кремль уже не вилікувати, проте вони мають зрозуміти на своєму прикладі, як це — втрачати мирних жителів.

Президент України подякував медикам, рятувальникам, правоохоронцям, волонтерам і пересічним громадянам, які допомагали постраждалим.