бійка

Матеріали службового розслідування щодо нанесення тілесних ушкоджень начальником Яворівського райвідділу міліції слідчому цього ж райвідділу передали у прокуратуру Яворівського району. Повідомляє Корупція інфо.

10 липня слідчий Яворівського райвідділу міліції Лесь Мисько поскаржився, що начальник райвідділу міліції Ігор Муха ображав його та побив у своєму службовому кабінеті. Відповідно до його заяви начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія ініціював службове розслідування з приводу можливих неправомірних дій начальника Яворівського райвідділу міліції.

Як повідомляє прес-служба ГУМВС України у Львівській області, службове розслідування встановило, що інформація з різних джерел суттєво відрізняється. Зокрема, заява слідчого райвідділу, відомості Новояворівської лікарні, повідомлення у ЗМІ та інформація, отримана під час опитування, – всі ці дані мають суттєві розбіжності.

У зв’язку з цим матеріали службового розслідування скерували до прокуратури Яворівського району. Якщо органи прокуратури доведуть вину окремих працівників райвідділу, їх притягнуть до відповідальності, йдеться у повідомленні.