Головні новини Львова
Подобається

“Схопив мене за руку, викрутив і забрав телефон”: Гучний скандал на Львівщині. Вчителі бояться учня і скаржаться на погрози

12/05/2018     Автор: Катерина Гук
“Схопив мене за руку, викрутив і забрав телефон”: Гучний скандал на Львівщині. Вчителі бояться учня і скаржаться на погрози

У школі Зимної Води, що на Львівщині виник педагогічний конфлікт – вчителі нездатні впоратися там із семикаласником, якому закидають неповагу й хуліганство. А от його мати та сестра називають усе це наклепом й нарікають на вчителів. Про це розповідає “5 канал”

, передає Корупція.Інфо.

“Шановні вчителі, прийміть заходи, а саме – перевести Тимофія в інший клас. Він дозволяє собі ображати, бити і принижували гідність однокласників. В його поведінці спостерігається агресія і ненависть до дітей та вчителів”, – таких заяв у директора школи Зіновії Пацули десятки. Ледь не щодня до неї звертаються батьки школярів та вчителі зі скаргами на семикласника Тимофія.

“Він собі серед уроку дозволяє ходити по класу. Може вийти з класу. Я знімала відео – хотіла показати батькам. Він підійшов, схопив мене за руку, викрутив руку і забрав телефон”, – пригадує вчителька Любов Савченкова.

Педагоги нарікають і на трьох молодших братів та старшу сестру Тимофія.”Вони систематично зривають уроки вони. Підходять і говорять “Вдар мене, вдар мене”. Звертаються до вчителів на “ти”, звертаються нецензурними словами”, – каже директор школи Зіновія Пацула.

Батьки цих дітей ніяк не реагують на звернення вчителів.

“Батьки з нами не контактують, не приходять в школу, на виклики не відповідають – вчителі у них занесені у “чорний список”, – пояснює директорка навчального закладу.

Журналісти намагалися поспілкуватися з Тимофієм, однак розмова не вдалася. Хлопець пригрозив викинути журналістську камеру. А ось сестра Тимофія – Анна – всі звинувачення вчителів щодо їхньої сім’ї називає “звичайним наклепом”.

Мати цих школярів у телефонній розмові звинувачує вчителів. Мовляв, ті оббрехали їхню сім’ю та самі провокують конфлікти. “Наші діти переживають дискримінацію в школі, неодноразові побої, діти приходили в ранах та синцях. Руки дозволяє собі розпускати вчитель фізкультури, і ще багато там є таких. Ми не жаліємося, ми молимося і просимо, щоб Бог просвітив розум цим людям, що вони неправильно вчиняють”, – коментує ситуацію мати учнів Наталя Смолинська.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Про ситуацію у школі вже знають й у службі у справах дітей. Правоохоронці також часті гості у навчальному закладі.

Можливо, є якийсь тиск батька. Може, діти так виховувалися, що тепер на них позначилося, що вони так поводяться у школі з вчителями”, – припускає начальник служби у справах дітей Пустомитівського району Володимир Мота.

Тим часом начальник сектору патрульної поліції Пустомитівського відділу Олег Житняк розповідає: “Був конфлікт між учнями 7-го класу за участі Тимофія. У результаті цьоого приїхав старший брат одного із  учасників конфлікту й вчинив хуліганські дії”.

За це суд зобов’язав його виплатити штраф. Тим часом, служба у справах дітей присвятить спеціальне засідання ситуації у цій родині та в школі. Його призначили на 23 травня.