Родичі американської актриси Хейден Панеттьєрі на цей раз твердо налаштовані відправити за ґрати її бойфренда Брайана Хікерсона.

Як стало відомо виданню Radar Online, актор знову побив свою дівчину. Це сталося в День святого Валентина в штаті Вайомінг. Замість романтики, яку мала право очікувати Хейден в свято всіх закоханих, Брайан почав «жбурляти» її по кімнаті, а потім вдарив кулаком в обличчя.

Причому цього разу все сталося при численних свідках. Хікерсон був заарештований за звинуваченням у домашньому насильстві.

Сім’я 30-річної Панеттьері намір домагатися покарання для її кривдника. Однак сама актриса поки що не впевнена в тому, що хоче відправити його до в’язниці.У травні минулого року Хікерсону вже висувалися звинувачення в зв’язку з побоями, які він завдав Хейден, будучи п’яним. 23 травня суддя видав ордер, що забороняє йому наближатися до його подруги і вступати з нею в будь-який контакт. Однак пара неодноразово порушувала це припис. У підсумку у вересні справа була закрита, оскільки Панеттьері відмовилася співпрацювати з прокуратурою і давати показання проти свого коханого. А інших свідків інциденту знайти не вдалося.

Пара помирилася. Хейден і Брайан навіть домовилися про те, що обидва більше не будуть вживати спиртне, щоб уникнути подібних НП. Однак, незважаючи на обіцянку, Хікерсон знову почав пити. І в результаті, перебуваючи в стані сп’яніння, не зміг стримати агресію.

Поки що актора відпустили під заставу в п’ять тисяч доларів. Він повинен постати перед судом 12 березня.

Хейден, зірка серіалів «Нешвілл» і «Герої», з 2009 року зустрічалася з українським боксером Володимиром Кличком. Їх заручини відбулися в 2013 році. А в серпні 2018 року стало відомо, що пара розлучилася. У Володимира і Хейден є п’ятирічна дочка Кайя Євдокія Кличко, яка залишилася з батьком.