uytgh

На дачному масиві «Портовик» Комінтернівського району, що на Одещині, було затримано жорстокого убивцю. За даними правоохоронців, 45-річний чоловік був винуватцем у смерті свого товариша. Саме він накинувся на жителя міста Балта із сокирою, нанісши йому декілька смертельних ударів.

Про це розповіли у прес-службі Комінтернівської ВП ГУНП в Одеській області, передає Корупція.Інфо.

За даними правоохоронних органів стало відомо, що вбивцю виявили та затримали майже одразу після злочину. Поліцейські відстежили шлях руху телеги, на яких убивця віз потерпілого, аби завуалювати місце злочину. Далі до пошуків приєдналися дресировані собаки, які знайшли будинок злочинця.

Господаря будинку затримали, коли він мив стіни та підлогу від крові, і шукав місце, щоб сховати закривавлені ганчірки. Чоловік не хотів визнавати провину, але згодом розповів, що  убитим був 44-річний житель міста Балти – його товариш. Зі слів поліцейських, між чоловіками виникла перепалка, в результаті якої 45-річний житель дачного масиву Комінтернівського району взяв сокиру та декілька разів ударив нею по тім’яній частині скроні. Коли нападник зрозумів, що убив людину, завантажив тіло на телегу та вивіз до лиману.

Тепер убивці загрожує ув’язнення від 7 до 15 років.