Під Іловайськом силами АТО було взято в полоні російських десантників, які були деморалізовані самим фактом війни з Україною.

Налякані окупанти, розкрили українським військовим усю правду про своє командування. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав Антон Геращенко.

Радник міністра МВС нагадав, що вже повідомляв про те, що російські військові, під час виходу сил АТО з оточення в Іловайську, розстрілювали їх колони, навіть знаючи, що там є і полонені російські військові.

«За день до трагічного ранку п’ятниці бійці батальйонів «Донбас», «Дніпро-1» взяли в полон кількох російських десантників, які «заблукали» під Іловайськом», — написав Геращенко.

Радник міністра повідомив, що про це йому розповів командир СБМ «Дніпро-1» Юрій Береза. Полонені російські десантники були сильно деморалізовані самим фактом війни з Україною.

«При взятті в полон опору особливо не чинили. Вони говорили — «Це не наша війна. Ми не розуміємо навіщо ми тут», — написав Геращенко.

Саме від бранців, як повідомив Геращенко, були отримані контакти їхніх командирів, і з ними було домовлено про вихід з котла.

«Російські командири були готові випустити наші батальйони з кільця в обмін на повернення своїх полонених і узгоджували це питання на найвищому рівні в Кремлі», — написав Геращенко.

Не дивлячись на це і не дивлячись на те, що в колоні знаходилися і взяті в полон російські десантники — російська сторона обстріляла колону.«Стрілянина по колоні велася з усіх видів стрілецької зброї, мінометів, гармат, танків», — написав Геращенко.

«Повідомляю дані російських десантників, які були захоплені в полон під Іловайськом і яких ймовірно немає в живих після варварського знищення колони наших військ, які виходять з Іловайська.

Прошу російських журналістів об’єктивно висвітлювати події із загибеллю російських солдатів, що прийшли за наказом біснуватого Путіна на українську землю, знайти рідних цих російських солдат і повідомити їм про те, за яких обставин загинули їхні сини від рук своїх же побратимів по зброї.

Або навпаки порадіти за те, що ці двоє російських солдатів дивом уникли смерті на чужині.

Ось їхні дані:

Затримані росіяни були з В / Ч-73612 31 десантно-штурмова бригада г.Ульяновськ, розвідвзвод.

1. Молодший сержант командир відділення — Ахметов Руслан Ахатович, 17.04.1989 року народження.

2. Старший сержант, снайпер Ільмітов Арсеній Аркадійович 26.09.1982 р.н..

Вони також встигли назвати дані своїх командирів.

Командир бригади Овчаров.

Командир батальйону майор Олексій Красиков.

Командир взводу Будкін Іван Юрійович, позивний «Клен», — написав Геращенко.‡агрузка...