Популярне: “Знайшла своє місце?”: Екс-заступниця Авакова, яка прославилася пікантними знімками, пішла на нову роботу

Степан Кубів, попередник Гонтарєвої, а тепер перший віце – прем'єр міністр, і міністр економічного розвитку України, передає Корупція.Інфо

В одному із розслідувань журналыстів, стало відомо, що донька Кубіва вчилась і живе в Канаді, а не в Україні.

Проте, як неодноразово заявляв, Гройсман, українська освіта, є однією з найсильніших в світі, напевно Кубів, так не думає, саме тому, Уляна Кубів, 2005 по 2009 рік, навчалась в University of Toronto – New College, на економічному факультеті.

Піде кроками свого відомого батька?

При цьому вона працювала в Торонто в одному із відомих кредитних союзів "Будучність", а вже в 2011 році стала однією зі співвласників V&U Very Unique Gifts, що тоді займався сувенірною продукцією.

Непоганий початок, як на дівчину з такою освітою. Це стало одним із ключових елементів її наступної роботи, а саме, вона стала працівницею всесвітньо відомої компанії, MEEST Corporation, що доставляє товари в будь – яку точку світу.

Якщо поглянути на її сторінку в соціальній мережі, можна помітити нечасті, проте фото дітей, судячи з усього їх в доньки Кубіва двоє.

Теперішня дружина Степана Кубіва, Світлана.

Вона є добре знайомою студентським колам університету імені ім.Франка, що у Львові, адже саме там вона є президентом Асоціації випускників.

На сайті вказано, що вона бере активну участь у різних дійствах та заходах закладу, тільки от за 2015 рік, вона заробила за цю діяльність лише 36 гривень, з офіційних даних.

Мабуть, не до кінця активною була.

Сам же Степан Кубів, захоплюється футболом та подорожами в гори. А в інтерв'ю про сім'ю розповідає не охоче, ігноруючи такі питання, або уникаючи.

Як помітили журналісти, подружню пару на світських заходах помітити вкрай важко, що насторожує та породжує багато запитань, втім, надіємось Степан Кубів, розкриє свої сімейні таємниці до кінця, коли перестане бути публічною особою.