Незважаючи на війну на Сході, Ахметов, левова частка основного бізнесу якого знаходиться там, цього року всеодно залишається найбагатшою людиною України, передає Корупція.Інфо

Як і дружина Коломойського, обраниця Ахметова не публічна особа і побачити її поряд з чоловіком на будь-яких заходах вкрай важко. Ахметов є найбагатшою людиною країни, одним із власників компанії SCM — Систем кепітал менеджмент, а також власником усім відмого футбольного клубу "Шахтар".

За даними авторитетних ЗМІ, пані Лілія була звичайною мотористкою на заводі, який виробляв гумово-технічні вироби. Тепер же вона володіє 10% компанії чоловіка, яка контролює активи однієї із найбільших промислових груп країни. Про захоплення та інтереси, хобі і відпочинок Лілії Ахметової відомо мало, окрім того, що вона, як і чоловік, захоплюється футболом. То чи не тримає футбольний клуб всім відомий мільярдер заради своєї обраниці.?

Понад 5 років тому ЗМІ всієї України говорили про розлучення, а ініціатором цього виступав сам  Рінат Леонідович. Правда це чи ні, але інформаційні приводи, як то кажуть, без "приводів" не з'являються, втім прес-служба спростувала будь-які чутки, заявляючи, що все в порядку і в них міцна сім'я.

Лілія Ахметова мама двох синів, Даміра та Алміра.

 

 

 

 

Популярне: “Влада змушена евакуювати жителів…”: Гройсман зробив нову різку заяву про АТО