Євген Мураєв – непересічна постать в українській політиці. Він – колишній член «Партії регіонів», до Верховної Ради потрапив у складі «Опозиційного блоку», а згодом став позафракційним. Українському суспільству він відомий не завдяки своїм добрим справам чи важливим законам та рішенням, його прославили його «нетипові» погляди на події, що відбуваються в Україні, а також скандальні заяви, передає Корупція.Інфо.

Остання заява Мураєва в ефірі телеканалу викликала обурення не лише в простих людей, на слова Євгена відреагували і його колеги. Вони звернулися до СБУ з проханням відкрити про Мураєва кримінальну справу за статтею «державна зрада», а нардеп Пашинський також наголосив:

«Істота, яка носить мандат депутата Верховної Ради, на прізвище Мураєв, зробила заяву, що по Сенцову не все так просто, ця людина готова на підпали, на підриви і час все поставить на свої місця».

Дуже цікава позиція у 41-річного нардепа і щодо анексії Криму та військових дій на Донеччині та Луганщині. Останнє, зокрема, він назвав «громадянським конфліктом», обом сторонам якого допомагають іноземні держави.

«Анексія Криму підтверджена світом і світовими документами. Вона визнана світом. Так, Крим – це Україна. І я люблю Крим. І Україну люблю від Донецька до Львова. Росія анексувала Крим і це підтверджено світовими документами» – заявив він в одному з інтерв’ю.

Після цього, щоб довести свою правоту, ще додав:

«А те, що вона (Росія – ред.) веде війну на Донбасі, уряд України не зміг довести в міжнародних судах, але постійно про це говорить. Але це не визнано ніким».

У нардепа насичене не лише політичне життя, а й особисте. Його дружиною на початку 2000-них стала середня донька одного з найвпливовіших бізнесменів Харківщини, друга Рабіновича, Олега Таранова – Валерія. Вона також депутатка, щоправда, всього лише в обласній раді Харкова. Цікаво, але свою біографію ця жінка старанно приховує. 

Популярне: "Будинок його спалили, син лежав у реанімації, побитий": Кандидатура, яку Микола Азаров висуває у президенти України, приголомшила всіх

Мураєві мають двох синів – Михайла та Ігоря. У 2017 Євген з Валерією розлучилися, подробиць цієї події також немає.

Цікаво, які ще «сюрпризи» приготував для українського суспільства той, кого вже давно прозивають «молодим вундеркіндом», «гарненьким мийником Азарова» та «хлопчиком без хазяїна»?