Окрім позитивних змін, медична реформа викликала масу обговорення у всіх ЗМІ, як і неоднозначна постатть, Супрун. передає Корупція.Інфо

Популярне: “Хліб за 16 гривень, в гаражі порожньо, проте дружина красуня”: Невідомі факти з життя міністра Андрія Реви

Якщо особисте життя пані Ульяни обговорювали, то як стосовно її неоднозначної освіти?

Якщо вірити постанові №-1672-16, яке Супрун видали двадцять другого липня 2016 року, то Україна визнала її освіту і підтвердила, що вона є доктором медицини – в нашій країні це всього лиш другий ступень рівня спеціаліст.

Варто зазначити, що українська система освіти, дуже відрізняється від американської, тому що отримання статусу лікаря, в україні відбувається після повного прогодження інтернатури або ж ординатури, В америці, після бакалаврату, можна писати приставку Др, але це не буде означати, що ви лікар ту. В біографії пані Ульяни йдеться про те, що після того, як вона закінчила навчання в Університеті, вона близько чотирьої років займала посаду "лікаря(доктора) резидента". Що це означає на практиці? Вона була не лікарем, а "студентом" медицини, тобто вона пройшла не повний курс, або ж згідно американської системи освіти не всі ступені навчання, для того, аби бути повноцінним лікарем. Вона могла працювати лише під наглядом довідченого колеги, який би дивився за послідовністю і правильністю її роботи. Потім в досье сказано те, що Супрун була старшим ординатором, до слова – це означає, що вона вже майже закінчила ординатуру – це останній рік, але це не закінчена освіта. Остання ж позначка в досье – це курси діагностики в галузі рентгену.

Варто згадати слова відомого українського кардіохірурга, який сказав, що ми не тубільці, яким можна надіслати якогось фахівця з яимось секретним дипломом, яка закінчила курси лаборантів.

Також згідно особової справи, Супрун навчалася в аспірантурі, але такого диплома в публічному доступі зовсім не має, тобто перевірити правдивість ніхто не можу.

Кумедна ситуація виходить і з досвідом роботи вона вказала, що вела діяльність в клініці де займалися відновленням та діагностикою жіночого здоров'я, але ж без статусу АР, як лікар вона цього не могла робити, решту досвіду – це займання адміністративних посад. А 2008 та 2013 рік – перебування в Україні, там пробіл в біографії, то що ж студент медицини буде вести українську медичну системи до світла? Професійні українські спеціалісти в галузі медицини вже закінчились?