Уляна Супрун – нове обличчя в Кабміні. Вона була призначена міністром охорони здоров'я на прохання президента Петра Порошенка. 

Супрун народилася в українській родині в Детройті (США). Вона ходила в українську школу, пізніше отримала професію лікаря. У 1991 році вона вийшла заміж і разом з чоловіком Марком переїхала до Нью-Йорка. Вони почали активно брати участь у різних проектах, спрямованих на підтримку українців.

Зокрема з 1990 року вона член Українського конгресового комітету Америки, з 1995 по 2013 рр. була серед Спілки української молоді у Нью-Йорку. Два роки очолювала Раду з надання гуманітарної допомоги українцям.

У 2004 році під час Помаранчевої революції Марко та Уляна брали участь в організації мітингів на підтримку України у Вашингтоні та Нью-Йорку.

В одному з інтерв'ю Супрун розповіла, що вони з чоловіком завжди хотіли переїхати в Україну. У 2012 році подружжя продало будинок у Нью-Йорку і почало подорожувати по всьому світу.

"Восени 2013 року ми були в Лондоні на шляху в Україну, коли Майдан почався. 29 листопада ми приїхали в Київ, мій чоловік почав перекладати для західних журналістів, у той час як я працювала у медпункті на Майдані", – розповідала Супрун.

Чоловік нового міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун Марк родом із Канади і підтримує дружбу із представниками ДУК «Правий сектор».

Також її чоловік заснував проект Babylon'13, що об'єднав режисерів, операторів та кінематографістів, які знімали про громадянські протести в Україні. У минулому році він присвятив міжнародну нагороду за фільм "Сильніше, ніж зброя" Олегу Сенцову.

 

 

 


Популярне: Шубу вдома забула? Ось як виглядала Ірина Луценко на зустрічі звільнених полонених у Харкові