Дмитро Фірташ особа неоднозначна та одіозна, передає Корупція.Інфо

Окрім того, що він був затриманий у 2014 році американськими службами, він являється одним із найбільших гравців як в політиці так і в економіці України. Якщо про пана Дмитра було написано і сказано багато, то що ж було чути про його дружину?

Так повелося, що для українських олігархів, у більшості випадків, дружина – це як "легалізація" свого бізнесу, або ж струмок, який очищає їхню моментами не правову діяльність.

Ми вже писали про дружину Ахметова, яка володіє 10% його компаній. В цьому випадку, Лада Фірташ, точний вік не відомий, але за різними даними ЗМІ це 43-47 років, є директором такої компанії, як DF Foundation і водночас Головою Ради з інвестицій та розробницьких проектів. Пану Дмитру вона подарувала доньку Анну (2005 р.н.), та сина Дмитра (2007 р.н.).

Мустафа Найєм стверджував, що другий шлюб Фірташа був фіктивним, а  його друга дружина — Марія Калиновська — була своєрідною гарантією вкладень в компанію Eural Trans Gas. Більшість аналітиків сперечаються і досі про третій шлюб Фірташа — чи не був він заради вигоди?

Про біографію Лади Фірташ, відомо дуже і дуже мало. Окрім того, що в неї та її дітей російське громадянство. Проти її чоловіка відкрито в Україні дві кримінальні справи, але ж коли це заважало українським олігархам вести свої справи та "доїти" нашу країну.

 

 

 

 

 

Популярне: “Держава буде оплачувати конкретні медичні послуги”: Супрун розповіла про те, якою буде медицина уже з 1 січня 2018