Наші статті
Подобається

Хочеш добратися додому? Маневруй!

17/10/2014     Автор: Яна Романська
Хочеш добратися додому? Маневруй!

У Львові є така вулиця Підголоско. Якщо їхати проспектом В. Чорновола та піднятися вверх, ви відкриєте для себе не лише мальовничий краєвид Львова, а й ліс, який дивує своєю безмежністю. Ви зустрінете студентів, які стурбовано поспішають на пари. Проте дорогою вверх Вас чекають американські гірки, якщо скористуєтесь послугами маршрутки №37, а, якщо ж забажаєте пройтись пішки, матимете нагоду попрактикуватись у маневреності, обминаючи машини/маршрутки, які зустрінуть вас під час прогулянки. А все через те що дороги – розбиті, як кажуть у народі – яма на ямі, а тротуару як такого по правій стороні взагалі немає. Здавалося б чому, якщо це не так далеко від центру міста Львова – культурної столиці України. Але на практиці бачимо зовсім інше.

«Нам доводиться підніматися по центрі проїжджої частини» – скаржиться місцева мешканка Масюк Марія Іванівна. Саме вона звернулася до нас по допомогу, адже вже не один рік всі скаржаться на ці дороги, але далі обурень ніхто не заходив. Декілька років назад прорвало трубу і Львіводоканал розрив все, а потім «зробив» знову цю дорогу, результати викликають обурення. Крім того, тут курсують 37 маршрутки, водії, яких зробили самовільну зупинку знизу, яка ще більше знижує шанси піднятись неушкодженим вверху або хоча б до церкви.

Та не тільки «зупинка» викликає обурення, «точка» для алкоголіків. Біля зупинки ростуть дерева, які як раз підходять, щоб там випити/закусити, через це біля них все у смітті. Трішки вище від цієї «точки» бачимо городи, це самовільно захоплені клаптики землі мешканців будівель навпроти. Отже, про тротуар тут і не може бути мови. Як добиратися вірянам до церкви ніхто не пояснює. Один вихід маневруй!

Піднімаємось по дорозі трішки вище і Марія Іванівна показує нам територію церкви, біля входу висіяна травичка, зроблено акуратний в’їзд.  Невже це не можна зробити і по всій дорозі, куди дивиться міська влада. Крім того, самовільно захоплені ділянки на городи та «точки» для алкоголіків належать заправці Wog, яка стоїть трішки нижче, невже вони це не можуть прибрати.

Завершуємо розмову з пані Марією, і вона піднімається вверх по центрі розбитої дороги, ми пообіцяли допомогти чим тільки зможемо.

DSCN6121 DSCN6122 DSCN6124 DSCN6125 DSCN6126 fjUTwyRzBhE

Команда «Поборемо корупцію разом» написала звернення до компанії Wog і до А. Садового. За перебігом подій будемо спостерігати.

Заява в міську раду Заява на заправку wog

 

Автор: Yavkubi